Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Ne, dárek k Valentýnu není klišé. S hrdostí tento americký svátek klidně slavte, pokud to vaše drahá polovička ocení. Ptáte sedr však, co k Valentýnu? Máme pro vás pár tipů na české či slovenské dárečky pro muže i ženy, které budou lepší než plyšák s nápisem love z benzinky.

Ať už hledáte zamilovaný dárek pro partnera či partnerku, nikdy nevybírejte náhodně ze seznamu tipů, co najdete na internetu – tedy ani v tom našem. Vždy se zamyslete, co má vaše drahá polovička ráda. Buďte osobití a jedineční, všechno dopředu naplánujte. Bude to fungovat a bude to romanťárna!

Dárek k Valentýnu pro ženu

Pánové, určitě budete chtít udělat pořádně zamilovanou atmošku. Oukej, tohle půjde snadno, když své partnerce dáte krásnou svíčku od lokálního výrobce. Jen si to představte – hudba, dobré jídlo, ona vybalí svíčku z obalu a vy ji pak mistrně s nachystaným zapalovačem v kapse zapálíte. Gesto jako blázen. 

svíčka od Svíčkuj

Podobně jako zapalovač mějte nachystané dvě skleničky a vychlazenou lahev vína od moravského vinaře. Pokud víte, že pije suché, volte Veltlínské zelené. Zda je na sladší vína, sáhněte po třeba po Pálavě. A kdyby náhodou byla hříšná jako červené, pak je tu Merlot 2023 z vinařství Toman

Teď už chybí jen něco sladkého a relaxačního. To první vyřeší čokoláda z Česka nebo třeba luxusní lyofilizované jahody v bílé čokoládě. S nimi bude váš Valentýn vypadat jak z filmu. 

jakohy v bílé čokoládě

Partnerce k Valentýnu dadujte i pořádný relax. Napusťte si spolu vanu a vhoďte do ní sůl do koupele nebo šumivou bombu. Obzvlášť vášnivé pak bude, když partnerce napěníte záda a tělo krásným přírodním mýdlem od Almara Soap. Vyberte třeba limitku Love s červeným srdíčkem, nápisem I Love You a neodolatelnou vůní bergamotu, ostružin, malin, pivoňky a dalších přírodnin.

Pokud vaše milá fandí přírodní kosmetice, pusťte si spolu třeba v autě náš podcast a některý z rozhovorů s českými výrobci. Váš zájem o její koníčky určitě ocení. Fungujeme na Spotify i na Apple Podcast.

Protože nedoporučujeme vynechat ani jeden dárek, ve Správném krámu vám to zabalíme všechno dohromady. Nachystali jsme plno dárkových balíčků pro ženy, co obsahují úžasnou přírodní kosmetiku a lahodné delikatesy od českých a slovenských výrobců.

Dárek k Valentýnu pro muže

Takže vy přemýšlíte, co k Valentýnu pro muže? Vybrat dárek pro přítele k Valentýnu není oříšek. Ačkoli vlastně může být, pokud doma máte mlsálka či gastro gurmána, kterého dojme sklenička božského ořechového másla s fancy etiketou. A co teprve když mu řeknete, že ho vyrobili v Česku.

K ořechovému máslu přibalte ještě třeba láhev vína od Karla Novotného, tabulku hříšné čokolády, o kterou se můžete podělit, a máte krásný balíček delikates, ze kterého partnerovy buňky budou tancovat blahem.

vílé víno, odrůda Pálava, polosladké

Dámy, nebojte se sáhnout i po kosmetice pro muže, obzvlášť pokud byste chtěli, aby se váš chlap začal o trochu více starat o svůj zevnějšek (to mu ale určitě neříkejte). Máme velký výběr české a slovenské přírodní péče o vousy a na holení, nejrůznějších pánských mýdel nebo přírodní pleťové kosmetiky pro muže. Pokud není partner zrovna fanoušek kosmetiky, dobře promyslete, jak mu ji předáte. Upřímně potěší v dárkovém balíčku pro pány, nebo v kombinaci s nějakým zážitkem. Třeba degustací v místní vinárně.

dárkový balíček