Zaregistrujte se a využívejte náš nový Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Body do programu můžete získat i vyplněním recenzí, nebo přihlášením se k odběru newsletterů. Více o Věrnostním programu naleznete zde

Hy-a-lu-ro-no-vá. Nemůže váš jazyk kyselinu hyaluronovou stále nějak vstřebat? Věřte, že vaše pleť ano. Plácněte si s kosmetikou obsahující účinnou kyselinu hyaluronovou a zapomeňte suchou pleť i vrásky.

Kyselina se přirozeně vyskytuje v lidské kůži, očích i kloubech. Spolu s kolagenem se stará o hydrataci a pevnost pleti. Stářím se však z těla vytrácí a my objevujeme první vrásky. Nenechávejte svou pleť strádat a dopřejte jí pořádnou dávku kyseliny hyaluronové.

Vedle svých hydratačních účinků se kyselina pyšní regeneračními a zklidňujícími vlastnostmi. Sáhněte po ní po opalovaní nebo s ní ošetřete rozpraskané ruce po dlouhé procházce v mrazu.

Opatřete si ji čistou, v séru nebo denním krému. Sérum s kyselinou hyaluronovou od Renovality navíc pořídíte s praktickým rozprašovačem.

Rychlé info Novinka Péče o obličej
BodyBe - 7% Kyselina Hyaluronová, 50mlBodyBe - 7% Kyselina Hyaluronová, 50ml

BodyBe - 7% Kyselina Hyaluronová, 50ml

Skladem
899 Kč
Pleťové sérum 100% čisté kyseliny hyaluronové s nejvyšší 7 % koncentrací na trhu Unikátní složení kombinace vysokomolekulárních,…