Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Správnej podcast

Zajímá Vás kosmetika, zdravý životní styl, příběhy výrobců značek, které prodáváme? Chcete se dozvědět zajímavé informace o přírodní kosmetice, produktech, nebo výrobních postupech? Pusťte si náš Správnej podcast, ve kterém se budeme věnovat tématům, které vás zajímají. 

1. epizoda - Škodlivé látky v kosmetice s panem Vítem Syrovým, který se jako jediný v ČR hlouběji zajímá problematikou škodlivých složek, které kosmetika obsahuje

2. epizoda - Péče o vlasy a barvení přírodní cestou - rozhovor s majitelkou značky Voono Kateřinou Schleifer

3. epizoda - Povídání o kosmetice s kosmetickou redaktorkou Soňou Hrabcovou Kotulkovou, která již více než 15 let píše recenze a hodnotí kosmetiku pro módní časopisy a weby

4. epizoda - Rozhovor na nekosmetické téma s duem Running2 - Michalem a Soňou o našem společném koníčku - běhání. Jaké je to mít svatbu uprostřed půlmaratonu? Jak začít s běháním a hlavně vytrvat? Největší běžecké zážitky a spustu dalších témat jsme rozebrali v tomto díle.

Poslouchat můžete na

Apple Podcast

Spotify