Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Podcast

Správnej podcast

Zajímá Vás kosmetika, zdravý životní styl, příběhy výrobců značek, které prodáváme? Chcete se dozvědět zajímavé informace o přírodní kosmetice, produktech, nebo výrobních postupech? Pusťte si náš Správnej podcast, ve kterém se budeme věnovat tématům, které vás zajímají. 

1. epizoda - Škodlivé látky v kosmetice s panem Vítem Syrovým, který se jako jediný v ČR hlouběji zajímá problematikou škodlivých složek, které kosmetika obsahuje

2. epizoda - Péče o vlasy a barvení přírodní cestou - rozhovor s majitelkou značky Voono Kateřinou Schleifer

3. epizoda - Povídání o kosmetice s kosmetickou redaktorkou Soňou Hrabcovou Kotulkovou, která již více než 15 let píše recenze a hodnotí kosmetiku pro módní časopisy a weby

4. epizoda - Rozhovor na nekosmetické téma s duem Running2 - Michalem a Soňou o našem společném koníčku - běhání. Jaké je to mít svatbu uprostřed půlmaratonu? Jak začít s běháním a hlavně vytrvat? Největší běžecké zážitky a spustu dalších témat jsme rozebrali v tomto díle.

5. epizoda - Rozhovor se zakladatelkou a majitelkou kosmetické značky Marielli Natálií Ernestovou. Co všechno musí začínající podnikatelka překonat? Jak náročné je vdechnout život nové značce? Na co si dát pozor? A naopak na co může být Natálie pyšná? Poslouchej v našem rozhovoru.

6. epizoda - Paštika není jen Májka, separáty a zbytky, které se tváří kvalitně. Jak udělat opravdu poctivou a pořádnou paštiku jsme zjišťovali přímo v Sobůlkách na Moravě u Evy Rašovské, majitelky značky Paštiky Rašovská. Jaké maso Eva používá? Jaké technologie jsou potřeba? Co je její tajemství? A proč její paštiky a masa chutnají opravdu božsky? 

7. epizoda - První část nejvonavějšího rozhovoru, co jsme doposud točili:-) Veroniku Machkovou, majitelku Almara Soap, jsme vyzpovídali přímo v její výrobně a ptali jsme se na spoustu věcí, které se týkají výroby mýdla a značky jako takové. Jake překážky musel Veronika v podnikání překonat? S čím se nejvíc trápí doposud? Jak těžké je značku nejen vybudovat, ale také udržet? To vše se dozvíte v prvním díle...

8. epizoda - Ve druhé části podcastu s majitelkou Almara Soap, Veronikou Machkovou, jsme se zaměřili hlavně na výrobu mýdel. Dá se mýdlo zkazit? Kde bere Almara inspiraci na vůně a názvy? Proč některá mýdla mizí ze sortimentu? To a mnohem více si poslechněte v této části.

Poslouchat můžete na

Apple Podcast

Spotify