Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Správnej krám - Vršovice

Navštivte nás v naší designové kamenné prodejně v pražských Vršovicích a objevte svět přírodní kosmetiky, lahůdek, vína a delikates, které pochází z České republiky a Slovenska. Vybrali jsme pro Vás více než 50 značek toho nejlepšího, co na našem trhu můžete najít. Většina kosmetiky je ručně vyráběná, 100% přírodní. Velká část je veganská. Samozřejmostí je, že není testovaná na zvířatech. Veškeré jídlo je bez konzervantů, éček a dalších látek, které jídlu nijak neprospějí. Všechny značky, které prodáváme jsou malé roidnné podniky, které vyznávají lásku k řemeslu a vyrábí úžasné a kvalitní produkty.

V rámci prodejny jsou k dispozici testery od většiny námi prodávané kosmetiky, takže můžete sami zkusit nejen vůni, ale i texturu či konzistenci. Díky bohatým zkušenostem Vám umíme poradit s výběrem a doporučit to nejlepší pro vaši pleť či pokožku.

Součástí naší prodejny je také profesionální kosmetické studio, které nabízí kosmetické ošetření, prodlužování řas, obličejové masáže a spoustu dalších procedur, které vaši pleť rozzáří a dopřejí vašemu sebevědomí potřebnou vzpruhu.

MÁME OTEVŘENO

Otevírací doba

PO     10:00 - 18:00

ÚT     10:00 - 18:00

ST      10:00 - 18:00

ČT      10:00 - 18:00

PÁ      10:00 - 18:00

SO    10:00 - 18:00

Pro platby přijímáme hotovost a platby kartou.

Těšíme se na Vás:-)