Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Navštivte nás v naší designové kamenné prodejně v pražských Vršovicích a objevte svět přírodní kosmetiky, která pochází převážně z České republiky a Slovenska. Vybrali jsme pro Vás více než 25 značek toho nejlepšího, co na našem trhu můžete najít. Většina kosmetiky je ručně vyráběná, 100% přírodní. Velká část je veganská. Samozřejmostí je, že není testovaná na zvířatech.

V rámci prodejny jsou k dispozici testery od většiny námi prodávané kosmetiky, takže můžete sami zkusit nejen vůni, ale i texturu či konzistenci. Díky bohatým zkušenostem Vám umíme poradit s výběrem a doporučit to nejlepší pro vaši pleť či pokožku.

Součástí naší prodejny je také profesionální kosmetické studio, které nabízí kosmetické ošetření, prodlužování řas, obličejové masáže a spoustu dalších procedur, které vaši pleť rozzáří a dopřejí vašemu seběvědomí potřebnou vzpruhu.

MÁME OTEVŘENO

Otevírací doba

PO     10:00 - 18:00

ÚT     10:00 - 18:00

ST      10:00 - 18:00

ČT      10:00 - 18:00

PÁ      10:00 - 18:00

Pro platby přijímáme hotovost, platby kartou, platby přes Trisbee a nově také platby poukazy Sodexo - Bonus Pass a Dárkový Pass.

Těšíme se na Vás:-)