Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Tak to jsme my. Mirek a Jana. Manželé, obchodní partneři, rodiče, kteří v roce 2019 otevřeli první obchod, ještě pod názvem Jannami, v pražských Vršovicích. Jana je kosmetička a Mirek dlouho pracoval jako produkční a manažer. Proto při diskuzích v čem podnikat padla volba na kosmetiku. A protože jsme se díky jednomu z kamarádů dostali k jedné české značce přírodní kosmetiky, směr podnikání se tak nějak vyvinul sám. 

Jannami jako původní koncept spojuje kosmetický salon a prodejnu se 100% přírodní kosmetikou, která bude pocházet výhradně z Čech či Slovenska. Při pátrání po sortimentu jsme totiž postupně objevovali opravdové klenoty mezi výrobci a upřímně nás mnohdy až šokovalo jak nádherné a kvalitní věci umí češi nebo slováci vyrobit. 

Mimo kamennou prodejnu jsme postupně zřídili i e-shop, který si velmi brzy zákazníci oblíbili a na jaře 2021 jsme společně s našimi kamarády posunuli náš koncept do další fáze. Ta s sebou přináší nové jméno - Správnej krám - a také rozšíření sortimentu o lokální české produkty z ktergorie lahůdek, delikates, vína či kávy. K novému konceptu jsme si nadělili také druhý obchod v Centru Krakov v pražskýh Bohnicích, který je naším nejmladším přírůstkem. 

Naše motto je jednoduché - nabízet to nejlepší a nejkvalitnější z české a slovenské produkce. Milujeme příběhy, které za značkami stojí, podporujeme se vzájemně a ukazujeme našim zákazníkům, že si v naší malé republice umíme vyrobit opravdu parádní věci.

Napsali o nás:

Czechcrunch - celý náš příběh

Iconiq