Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

1. srpna 2021 jsme otevřeli Správnej krám v Centru Krakov v pražských Bohnicích. Sortiment přírodní kosmetiky jsme rozšířili o další značky a zboží, které osloví širší publikum. Na Krakově si vyberete z bohaté nabídky produktů a zboží lokálních výrobců a těšit se můžete na ty nejlepší české čokolády, kávu, víno, med, popcorn, dekorace a další.

Jsme přesvědčeni, že oceníte výběr našich značek. S každým výrobcem se známe osobně, víme jaké úsilí a jakou práci dá  vyrobit něco, co má hodnotu a za čím si mohou osobně stát. O to větší radost máme, když přesně tyto značky můžeme přiblížit dalším a dalším zákazníkům, kterým není jedno, co nakupují a ocení snahu a nekopromisní kvalitu. 

Přijďte se na Krakov přesvědčit osobně. Tým našich prodejních asistentek se na vás bude vždy těšit a určitě pomohou nejen s výběrem, ale také například s dárkovým zabalením vašeho nákupu.

OTEVŘENO OD

pondělí do neděle

9:00 - 21:00

Pro parkování můžete využít podzemní garáže či venkovní parkoviště.

Pro platby přijímáme hotovost a samozřejmě také platby kartou.

Těšíme se na Vás:-)