Zaregistrujte se a využívejte náš nový Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Body do programu můžete získat i vyplněním recenzí, nebo přihlášením se k odběru newsletterů. Více o Věrnostním programu naleznete zde

V letních měsících by měl každý věnovat zvýšenou pozornost ochraně pokožky před slunečními paprsky, především kvůli možnému vzniku rakoviny kůže, předčasnému stárnutí či tvorbě pigmentových skvrn a jiných negativních následků. Běžné opalovací krémy vaši pokožku sice ochrání před UV zářením, ale při koupání v moři nebo jiném přírodním koupališti vytváří na hladině mastné filmy, za které vám vodní živočichové a rostliny nejspíš nepoděkují.

Uvědomujeme si jak je důležité chránit pokožku před UVA a UVB zářením a zároveň nazatěžovat životní prostředí, proto u nás najdete přírodní opalovací krémy a další přípravky, které spolehlivě ochrání vás i naši přírodu. Neměli byste zapomínat také na péči po opalování, která dokáže pokožku hezky zklidnit a dodat potřebnou hydrataci. Účinné produkty na opalování a po opalování vyrábí značky Kvítok, Renovality, Dulcia a BodyBe.