Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Arganové oleje - Novinka

Arganový olej pochází z plodů marockých argánií trnitých. S přehledem zastoupí několik kosmetických přípravků – použít jej můžete na pleť, tělo, nehty, obočí, řasy i vlasy.

Zapomeňte na suchou pokožku nebo konečky vlasů. Arganový olej má vysoce hydratační vlastnosti, snadno se postará o šupinatou pleť i vlasy bez lesku nebo poškozené barvením. Potěší vás svou jemně ořechovou vůní.

Nemusíte se bát přebytečné mastnoty – arganové oleje mají lehkou strukturu a snadno se vstřebávají. Použít je proto můžete i jako základ pro make-up. Pyšní se také svými hojivými účinky, kápněte je proto na ekzém, akné, lupénku nebo po bodnutí hmyzem.

Vyzkoušejte arganový olej značky Renovality nebo Moroccan Senses s vůní santalového dřeva. Jedna až dvě kapky oleje denně navrátí vaší pleti pružnost, pomohou redukovat vrásky a eliminují pigmentové skvrny. A abychom nezapomněli, ochrání vás i před UV zářením.