Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.


Získali jsme certifikát Udržitelný e-shop

Získali jsme certifikát Udržitelný e-shop

Po dlouhých měsících a podrobnému zkoumání, kterému jsme se podrobili, jsme získali certifikát Udržitelný e-shop. Co to pro vás jako zákazníka znamená? Třeba to, že se chováme ekologicky, férově jak k zákazníkům,zaměstnancům, ale i dodavatelům. Prostě a jednoduše nejsme žádní pochybní "šmelináři" a to co slíbíme, dodržíme. A nepotřebujeme na to 50ti stránkové smlouvy:-)

Více o projektu můžete najít ZDE


Nejlepší chleba z celé Prahy na jednom místě. Ano, ve Správným krámu.

Nejlepší chleba z celé Prahy na jednom místě. Ano, ve Správným krámu.

Oslovili jsme ty nejlepší řemeslné pekárny a připravili jsme pro vás každodenní nabídku toho nejlepšího chleba, který můžete v Praze koupit. Eska, Zrno Zrnko, Hostivar, William Thomas Bakery. 4 pekárny, 4 jejich top produkty u nás. Každý den od pondělí do soboty. Zastavte se pro ten svůj vypečený pecen:-)


KVĚTOMLUVA - Nová značka v našem obchodě

Valašsko, Radek a Zuzka Fryzelkovi, panenská příroda, bylinky, nadšení a vášeň pro kvalitu. V roce 2015 začal příběh této malé rodinné značky sázením bylin, na které dnes mají Fryzelkovi BIO certifikace a postupně bylinky přetavily ve spoustu různých výrobků, které můžete aktuálně najít i v našem obchodě. Vyzkoušejte ať už bylinné tinktury, nebo třeba vynikající BIO krekry, na kterých si rozhodně vybudujete závislost:-)


Přistála k nám další nová značka

Právě jsme na eshop naskladnili novou značku fermentovaného koření značky Lussk. Klára a Lukáš koření pomocí fermentace vyrábí na Moravě, nedaleko Uherského Hradiště. 


Nový koncept našeho obchodu

Našemu eshopu jsme dali nový kabátek, rozšířili jsme sortiment o delikatesy a lahůdky a k ročnímu výročí jsme si nadělili druhý obchod - Správnej krám - v Centru Krakov v pražských Bohnicích. Pokud jste z Bohnic či okolí, tak se za námi zastavte a přijďte si pro poctivé české či slovenské produkty. Těšíme se na vás:-)


Rozšíření otvírací doby

Připravili jsme pro Vás rozšíření otvírací doby. Aktuálně se k nám můžete zastavit v úterý a středu až do 19:00h. Hezký den


Věrnostní program

Pro naše stálé a pravidelné zákazníky jsme připravili Věrnostní program, díky kterému mohou ušetřit peníze v příštích nákupech. Zaregistruj se i ty a využij tak výhodnější nákupy.