Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Naše značky

Na našem e-shopu najdete aktuálně nejširší nabídku českých a slovenských výrobců 100% přírodní kosmetiky. Vyberte si z více než 20 oblíbených výrobců, pro které je hlavní prioritou vaše spokojenost a kvalita jejich výrobků. Sortiment značek neustále rozšiřujeme a proto věříme, že si u nás vybere i ta největší milovnice či milovník prvotřídní a hlavně lokálních produktů. 
S novým konceptem jsme náš sortiment rozšířili o delikatesy, lahůdky či nápoje, jejichž původ je znovu čistě lokální. Jsme hrdí, že vám můžeme přinést značky, pro které je radost tvořit, vymýšlet, udržovat tradici a přinášet zákazníkům jen to nejlepší.
Společně s našimi značkami k vám přenášíme příběhy, za kterými stojí rodiny, obchodní partneři či jednotlivci a pro které je každá objednávka od zákazníků tou největší radostí. A ve Správným krámu rozdáváme radost hned dvakrát - vám, našim zákazníkům a výrobcům, od kterých pro vás nakupujeme.