Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Hydrophil přírodní péče o chrup - Velikost - velikost 2 - 0,50mm

Jedna z mála zahraničních značek v našem obchodě. Ptáte se proč? V době, kdy jsme náš obchod otevírali, jsme neznali žádnou českou značku, která by nabízela bambusové zuní kartáčky, eko zubní pasty a obecně péči o chrup. A filozofie, design a hlavně myšlenka Hydrophil nás naprosto uchvátila. A za nás by byla velká škoda, se o jejich produkty s vámi nepodělit. Takže Hydrophil si své místo u nás jednoznačně zaslouží:-)

Původní myšlenka, která svedla dohromady zakladatele této německé značky, byla ochrana vody a vodních zdrojů. Christoph, Sebastian a Wanja jsou tři mladíci z Hamburku, kterým není lhostejný osud naší planety. Původně společně pracovali na blogu, kde psali o ochraně vodních zdrojů a při tom vymýšleli, jak vyrábět produkty, které budou mít minimální vliv na čistotu vody. 

Jejich výrobky, mezi kterými najdete zubní kartáčky, vatové tyčinky, balzámy na rty a ústní vody a oleje, jsou vyráběny 100% ekologicky, z materiálů, které jsou v přírodě jednoduše rozložitelné a šetrné.