Zaregistrujte se a využívejte náš Věrnostní program, díky kterému můžete ušetřit na každém Vašem nákupu. Více informací naleznete zde.

Přírodní dekorativní kosmetika - Suchá pleť

Používáte dekorativní kosmetiku skoro každý den? Dopřejte vaší pleti stoprocentní šetrnost s přírodními líčidly. Obsahují esenciální oleje, výtažky z bylin, vitaminy i minerály, které budou o pokožku pečovat.

Výrazné oči s dotekem přírody

U nás pořídíte přírodní řasenky, přírodní oční stíny (sypké i krémové), tužky i oční linky. A že je z čeho vybírat! Vyrábějí se ze 100 % přírodních ingrediencí, část z nich navíc pochází z ekologického zemědělství.

Výživa i lesk rtů v jedné tubě

Přírodní rtěnky a lesky bohaté na vitaminy a esenciální mastné kyseliny zklidní a vyživí vaše rty. Nelepí a rozzáří vaše rty v divadle, party i na romantické večeři s partnerem. Jaká barva bude vaše?

Zdravá a sjednocená pleť

Make-up, korektor, pudr i tvářenku – z přírodní dekorativky u nás seženete vše, co bude vaše pleť potřebovat. Přírodní make-up obličej dokonale sjednotí a zakryje případné nedostatky. Takto nachystanou pleť stačí přeprášit pudrem, rozzářít tvářenkou a můžete vyrazit!

Při líčení sáhněte po přírodním štětci s rukojetí z trvale udržitelných zdrojů cedrových lesů. Dotáhnou váš look k dokonalosti!